درباره ما

امروز کشورمان در حال پیشرفت و برداشتن گامهای بلند در مسیر توسعه و سازندگی است. در این راستا اجرای طرح ها و پروژه های گوناگون از جمله ایجاد کارخانه های بزرگ تولیدی، پالایشگاه، سد، نیروگاه، دانشگاه، راه آهن، جاده، شهرک مسکونی و… نقش بسزایی ایفا می کند. طرحها و پروژه ها دارای اجزا و مؤلفه های بسیار زیاد و پیچیده ای هستند که اداره آن ها جز با اعمال مدیریت علمی امکان پذیر نیست.

اصولاً مدیریت علمی بر دو عنصر1) کشف تجربی بهترین طریقه انجام هر عمل و اجزای آن و 2)تقسیم کار مناسب بین مدیران و کارکنان استوار است. علم مدیریت وظایف اصلی پنجگانه ای را برای هر مدیر قائل است که “برنامه ریزی ” و “کنترل “دو رکن اساسی این وظایف به شمار می روند. توجه به این دو عامل به عنوان یک ضرورت، موجب صرفه جویی قابل توجه در زمان و هزینه و از طرفی باعث بهبود کیفیت انجام پروژه های می شود. در بسیاری از موارد تأخیرهایی که در اجرای طرحها روی می دهد، ناشی از ضعف فرهنگ برنامه ریزی و کم توجهی به عوامل پیش گفته است.

با بیان مقدمه گفته شده آماده ایم به استحضار شما برسانیم شرکت “پروژه محور کیان باستان” به طور تخصصی و علمی در حوزه مدیریت پروژه و کنترل پروژه آماده ارائه خدمات در کلیه زمینه های راه، ساختمان، کشاورزی، صنعتی، تاسیسات ، برق ، آب و فاضلاب ، نفت، پتروشیمی و پروژه های EPC می باشد.